Der zinātPartneri piedāvāARKOLAT

ARKOLAT

SIA ARKOLAT visiem Pavāru Klubs biedru kartes īpašniekiem (gan privātpersonām, gan juridiskām personām) piedāvā atlaidi -10% jebkuram pirkumam veikalā – noliktavā profesionāļiem Rīgā, Mūkusalas iela 72B. Piedāvājums spēkā līdz 2014. gada 30. septembrim.

SIA ARKOLAT ir vadošais trauku un mājsaimniecības preču uzņēmums Baltijā, kas piedāvā visu nepieciešamo ēdiena gatavošanai un servēšanai, kā arī daudz un dažādas noderīgas lietas profesionālai virtuvei. Plašajā piedāvājumā ir padomāts gan par privātpersonām, gan uzņēmumiem, īpašs sortiments ir HoReCa segmentam.

Sadarbojamies ar vairāk nekā 200 ražotājiem un preču piegādātājiem no visas pasaules. Esam oficiālie pārstāvji un izplatītāji Latvijā un pasaulē labi zināmiem un kvalitatīviem zīmoliem kā Luminarc, Arcoroc, Chef&Sommelier, Seltmann Weiden, Tramontina, Tescoma, Ballarini, WMF, Figgjo, Saneli, KAPP, Contacto, APS, Aladdin, Cole&Maison, Papstar, Tork u.c.

SIA Arkolat veiksmes atslēga ir profesionāls kolektīvs, kas ar ilggadēju pieredzi un zināšanām spēj atrast piemērotu risinājumu jebkurai vajadzībai.

Horeca – pieredzējuši profesionāļi atradīs labāko risinājumu jūsu vajadzībai, gan palīdzēs ar padomu. Regulāri ir pieejams plašs un nozarei specifisks profesionālo trauku, virtuves piederumu un aprīkojuma sortiments. Sadarbojamies gan ar konditorejām, bāriem, restorāniem, kafejnīcām un jebkuru sabiedrisko ēdinātāju. Aktīvi strādājām arī ar reklāmas aģentūrām un citiem uzņēmumiem. Papildus pieņemam arī specpasūtījumus tieši Jums nepieciešamām lietām.

Trauku noma
– ja Jums nepieciešami trauki, glāzes, galda piederumi, mēbeles un aprīkojums tikai banketam vai kādam īpašam pasākumam, tad piedāvājam izmantot nomas pakalpojumus. Tas ir ērts un ekonomisks veids dažādu svinību un dzīves gadījumu atzīmēšanai - gan ar mājas ballītēm, gan lieliem korporatīviem pasākumiem, banketiem vai prezentācijām un semināriem.

Veikals - noliktava profesionāļiem Rīgā, Mūkusalas ielā 72b sniedz iespēju iegādāties traukus, virtuves piederumus un mājsaimniecības preces gan juridiskām, gan privātpersonām. Pieņemam dažādus norēķinu veidus. Jūsu ērtībām tirdzniecības zālē atrodams arī garšvielu lielveikals.

Interneta veikals – klientu ērtībām piedāvājam iespēju iepirkties interneta veikalā jebkurā diennakts laikā www.arkolat.lv, kur atradīsiet profesionālās preces. Reģistrējoties saņemsiet vairumtirdzniecības cenu. Juridiskām personām pirkumiem virs 50 LVL bezmaksas piegāde!

Kalendārs

Ir 2019. gada 16. janvārī 19:55
Vārda dienas svin Lida, Lidija

Partneri

Atrodi mūs Facebook