Der zinātPartneri piedāvāArkolat atklāj lielāko trauku un virtuves piederumu veikalu Baltijā

Arkolat atklāj lielāko trauku un virtuves piederumu veikalu Baltijā
Latvijā lielākais trauku un mājsaimniecības preču izplatīšanas uzņēmums SIA Arkolat turpina izaugsmi paplašinot tirdzniecības platības un plānojot apgrozījuma pieaugumu.

Pagājušonedēļ, 19.maijā SIA Arkolat atklāja paplašināto veikalu Rīgā, Mūkusalas ielā 72B, kur 1255 m2 izvietoti vairāk kā 10 000 preču veidi gatavošanai, servēšanai un mājsaimniecībai. Tādejādi SIA Arkolat trauku veikals kļuvis par lielāko Baltijā. Kopējās investīcijas tirdzniecības telpu, noliktavas un sortimenta paplašināšanā sastāda 0,5 miljonus eiro. "Tagad viss mūsu piedāvātais sortiments pircējiem atrodams un pieejams vienuviet. Tas ļaus Arkolat nostiprināt līderpozīcijas HoReCa segmentā, kā arī paplašināt individuālo pircēju klāstu, kuri vēlas bagātināt savu gatavošanas un ēdienu servēšanas pieredzi," uzver SIA Arkolat prezidente Daina Pečate.

Uzņēmumā notiek aktīvs darbs pie tiešā servisa paplašināšanas viesnīcām, restorāniem un kafejnīcām. SIA Arkolat aģentu komanda attīsta speciālo pasūtījumu segmentu līdzās traukiem un virtuves piederumiem piedāvājot profesionālo tehniku, mēbeles, tekstilizstrādājumus u.tml. Šobrīd uzņēmums sadarbojas ar vairāk nekā 200 piegādātājiem, kas dod iespēju sniegt pilna spektra servisu ikvienam, kurš atver savu ēdināšanas uzņēmumu. Daina Pečate ir pārliecināta, ka 20 gadu pieredze tirgū ir priekšrocība, kas garantē profesionalitāti un uzticamību: "Mēs esam atvērts un pieejams partneris, kurš ir gatavs iedziļināties ikviena klienta vēlmēs un pielāgoties visdažādākajām vajadzībām."

SIA Arkolat šogad plāno turpināt izaugsmi, radīt papildus darba vietas un palielināt tirgus daļu. Līdz gada beigām plānots dubultot trauku un virtuves piederumu veikala kopējo apgrozījumu. Uzņēmuma stratēģiskais mērķis ir uzlabot klientu servisu un pielāgot preču sortimentu jaunākajām tendencēm, tādēļ sadarbībā ar pasaules vadošajiem profesionālās viesmīlības nozares piederumu ražotājiem priekšroka tiek dota aktuāliem un inovatīviem risinājumiem.

SIA Arkolat ir dibināts 1994. gadā un šobrīd ir vadošais trauku un mājsaimniecības preču uzņēmums Baltijā. Uzņēmums ir oficiālais pārstāvis Latvijā tādiem pasaulē labi zināmiem zīmoliem, kā Arcoroc, Chef&Sommelier , Spiegelau, Figgjo, Tramontina, Tescoma, Ballarini, WMF, Seltmann Weiden, Cole&Maison, Papstar u.c. Uzņēmumam pieder mazumtirdzniecības veikalu tīkls RITO un interneta veikali www.rito.lv un www.arkolat.lv.Plašāka informācija:
Laura Buharina,
SIA Arkolat mārketinga un iepirkumu direktore
Mob. +371 26544221, Tel. + 371 6 7605430,
epasts: laura.buharina@arkolat.lv

Kalendārs

Ir 2019. gada 16. janvārī 20:30
Vārda dienas svin Lida, Lidija

Partneri

Atrodi mūs Facebook