Der zinātPartneri piedāvāDarbs virtuvē. Ko darīt ar netīro apģērbu?

Darbs virtuvē. Ko darīt ar netīro apģērbu?

Restorānu un kafejnīcu īpašnieki samērā bieži sastopas ar situāciju, kad sadzīves lietošanai paredzētās veļas mašīnas un žāvētāji iziet no ierindas pārāk intensīvas lietošanas dēļ, jo gluži vienkārši tās nav paredzētas šādai slodzei. Savukārt profesionālā veļas mazgāšanas tehnika nav visiem pa kabatai, vai, lai to atpelnītu, mazgājamās veļas apjoms ir par mazu.

Lai palīdzētu tieši šī segmenta uzņēmējiem, 2015. gada nogalē Skandināvu tehnikas ražošanas gigants Electrolux izlaida tirgū myPRO sērijas veļas mašīnu un žāvētāju. Ražotājs, saglabājot sadzīves iekārtas izmērus, pastiprināja to ar atsevišķiem profesionālās tehnikas elementiem, paredzot, ka šīs izmaiņas ļaus pagarināt iekārtas “mūža garumu” par ~ 2,5 – 3 reizēm.

Veļas mašīnu pieslēdzot pie siltā un aukstā ūdens, kā paredzējis ražotājs, tiek nodrošināts īsāks mazgāšanas programmas laiks un mazāks elektroenerģijas patēriņš, kas ļauj ietaupīt laiku un naudu. Kombinācijā ar plašu un profesionālu mazgāšanas programmu klāstu, šī iekārta var kļūt par īstu palīgu Jūsu virtuvē, uzlabojot mazgāšanas kvalitāti.

Pēdējā, bet ne mazsvarīgākā, lieta ir garantija - myPRO iekārtām tā, protams, ir. Atcerieties - lietojot komerciāliem nolūkiem sadzīves lietošanai paredzētās iekārtas, ražotājs garantiju nenodrošina!

Sīkāka informācija: http://mypro.electrolux.com/

P.S.

Iegādājoties iekārtu komplektu (veļas mašīna un veļas žāvētājs) līdz 2016. gada 31. maijam, SIA “PROLUX” piešķirs Jums atlaidi 10% apmērā.

www.prolux.lv

 

Kalendārs

Ir 2019. gada 16. janvārī 19:58
Vārda dienas svin Lida, Lidija

Partneri

Atrodi mūs Facebook