Der zinātPartneri piedāvāGemoss

Gemoss

Gemoss ir Baltijā lielākais specializētais veikals bāriem, restorāniem un viesnīcām, kas dibināts 1993. gadā. No maza ģimenes uzņēmuma ar diviem darbiniekiem, divdesmit gadu laikā tas ir kļuvis par vienu no vadošajiem savā nozarē ar vairāk nekā simts darbiniekiem. Uzņēmuma veiksmes pamatā ir lielisks darbinieku kolektīvs, profesionāli izveidots sortiments un ilgstoša sadarbība ar klientiem.

Jau kopš dibināšanas Gemoss nodarbojas ar riekstu un žāvētu augļu importu un to fasēšanu mazumtirdzniecības iepakojumos, kas klientiem pazīstams kā zīmols "Zelta Rieksts". Jaunākais mūsu produkts - pašu radīts un izdomāts -  ir riekstu, sēkliņu, žāvētu augļu maisījums "Dienas Deva".

Klientiem ērtā vietā, Mūkusalas ielā 73 un Ropažu ielā 63, atrodas mūsu specializētie veikali bāriem un restorāniem. Mēs piegādājam un uzstādām iekārtas, palīdzam risināt skaistus galda klājumus un nodrošinām bārus un restorānus ar nepieciešamajiem produktiem.

Elegantiem un izsmalcinātiem pasākumiem "Gemoss" trauku noma var nodrošināt visu nepieciešamo līdz pat 3000 cilvēku apkalpošanai.

SIA GEMOSS
Mūkusalas iela 73,
Rīga, LV-1004,
Latvija

Kalendārs

Ir 2019. gada 16. janvārī 20:13
Vārda dienas svin Lida, Lidija

Partneri

Atrodi mūs Facebook