Der zinātPartneri piedāvāKulinārijas ekspertu radīts interneta veikals

Kulinārijas ekspertu radīts interneta veikals
WWW.GOURMET-SHOP.LV ir kulinārijas ekspertu radīts interneta veikals, kas veidots, iedvesmojoties no jaunākajām pasaules garšu vēsmām. Tas ir Latvijā pirmais interneta veikals, kas specializējas izsmalcinātu garšvielu un pārtikas produktu tirdzniecībā, piedāvājot klientiem izcilus ēdienus un to sastāvdaļas no Itālijas, Francijas, Spānijas, Lielbritānijas, Āzijas un ASV.

“Gourmet Studio” klienti ir īsteni izsmalcinātu ēdienu pazinēji, kuri kāro atklāt arvien jaunas sastāvdaļas un svaigākās kulinārijas tendences. Tomēr ko noderīgu un aizraujošu plašajā veikala sortimentā atradīs ikviens gatavošanas entuziasts. Veikals strādā ciešā sadarbībā ar labākajiem ražotājiem no visas pasaules un pircējiem piedāvā ekskluzīvu zīmolu preces kā “Michel Cluizel” šokolādi, “Sandro Desii” lēni žāvēto pastu, “Artisan Grains” produkciju, “Shipton Mill” organiskos miltus u.c. Mājas lapa īpaši izstrādāta, lai ikviens tajā varētu bez grūtībām atrast iecerēto – katrs ieraksts ir papildināts ar augstas kvalitātes fotogrāfijām, skaidriem produktu aprakstiem un lietošanas ieteikumiem.

Visas preces ir pieejamas tūlītējai saņemšanai un pie pircējiem nonāk tiešā ceļā no sertificētas noliktavas. Pircēju ērtībai “Gourmet Studio” nodrošina gan kredītkaršu maksājumus, gan maksājumus bankas pārskaitījuma veidā, kā arī piedāvā vairākus ātrus un nedārgus piegādes veidus, piemēram, “Omniva” pakomātus, DPD kurjerpiegādi un vienas dienas piegādi Rīgas robežās. Pirkumiem virs 30 EUR tiek nodrošināta bezmaksas piegāde visā Rīgā.

“Gourmet Studio” komandā strādā kaismīgi gardēži un savas jomas profesionāļi, kuri būs priecīgi ikvienam piedāvāt savas zināšanas padomu, ieteikumu vai klientu atbalsta veidā. Atsauksmes par klientu servisu un veikala sortimentu ir vienmēr laipni gaidītas.

Kalendārs

Ir 2019. gada 15. februārī 23:55
Vārda dienas svin Olafs, Aloizs, Alvils, Olavs

Partneri

Atrodi mūs Facebook