Der zinātPartneri piedāvāSegers

Segers

"Segers" ir skandināvu firma, kas saviem klientiem piedāvā gan ekskluzīvu, gan kvalitatīvu medicīnas un apkalpojošās sfēras darbinieku apģērbu. "Segers" ir savas jomas profesionāļi un viņu darbības mērķis ir vienmēr izprast un pilnībā apmierināt klienta vēlmes un vajadzības.

Ziemeļvalstu restorānos "Segers" ir pazīstami jau nepilnas septiņas gadu dekādes. Ilgstošā profesionālā sadarbība ir kā labs vīns, kura garša gadu gaitā arvien uzlabojas. Sekojot līdzi kā jaunā Ziemeļvalstu virtuve kļūst novērtēta visā pasaulē, arī "Segers" nepārtraukti ir strādājis pie kvalitātes standartu paaugstināšanas. Izmantojot paši savus ražošanas cehus, "Segers" nodrošina pilnu kontroli pār apģērba tapšanas procesu - sākot no pirmā diedziņa, un beidzot ar gatavu apģērba gabalu.

Piedāvājumā ir apģērbu kolekcijas pavāriem, citiem virtuves strādniekiem un apkalpojošajam personālam. Kā klasiskās, tā eksluzīvās kolekcijas neatstās vienaldzīgu nevienu pavāru vai jomas pārstāvi. Klasiski ieturētās un koši aktīvās krāsas būs piemērotas dažāda līmeņa restorāniem, bāriem un kafejnīcām.

"Pavāru kluba" biedriem "Segers" produktu klāsts pieejams ar 7 procentu atlaidi!Sīkāk informācija par "Segers" piedāvājumu restorāniem:


http://segers.ee/en/hotell-restaurang/produkter/hotell-restaurang-info/#kat


Kontaktinformācija:

Jevgenia Veiherman
Sales
Segers Eesti OÜ
Lai 12, Tapa 45109, Estonia
Tel.+37255979579 Fax.+372 32 58911
Skype: jevgenia_segers

Kalendārs

Ir 2019. gada 16. janvārī 21:01
Vārda dienas svin Lida, Lidija

Partneri

Atrodi mūs Facebook