Der zinātPartneri piedāvāVirtuves lietas

Virtuves lietas
"Virtuves lietas" piedāvā Latvijas tirgū profesionālus japāņu nažus un virtuves aksesuārus TOJIRO.
 Piedāvājumā ir dažādas formas naži, sākot ar standarta šefpavāra un universāliem nažiem, līdz tradicionālajiem japāņu Yanagi-Sashimi un Deba nažiem ar vienpusīgo asināšanu.
TOJIRO ir līderis daudzslāņu (japāņi to sauc Damaska) asmeņu ražošanā Japānā. TOJIRO lepnums ir nažu sērija FLASH (tulkojumā - zibens) ar 37 - 63 tērauda slāņiem, kur asmeņa kodolā ir cietais tērauds VG10 (līdz 63 HRC), un abas puses apliktas ar nerūsējošiem tēraudiem. Rezultātā nazis ļoti ilgi saglābā savu asumu un ir elastīgs.
Pieejamas arī citas nažu sērijas ar 3 tērauda slāņiem un cieto kodolu pamatā, piemēram, sērija TOJIRO WESTERN vai TOJIRO PRO. Šiem nažiem cenas ir  divas līdz trīs reizes zemākas, nekā Premium Damaska nažiem, toties  ar to pašu cietu tēraudu VG10 pamatā.
TOJIRO ir padomājuši arī par nažu asināšanu. Visiem ir zināms fakts – labākā asināšana ir uz ūdens akmeņiem. Veikalā “Virtuves lietas” var atrast gan pašus akmeņus, gan piederumus, kas palīdz asināšanas procesam.
Papildus japāņu nažiem veikals “Virtuves lietas” piedāvā itālijas vara un akmens traukus, kā arī citus virtuves piederumus.
 
Pavāru kluba biedriem 15% atlaide visiem japāņu nažiem un aksesuāriem TOJIRO, uzrādot kluba biedra karti.
 
  Jūsu veikals “Virtuves lietas”
 Tērbatas 12, Rīga
 +371 29450947
 www.virtuveslietas.lv
 
 
 

 

Kalendārs

Ir 2019. gada 16. janvārī 20:31
Vārda dienas svin Lida, Lidija

Partneri

Atrodi mūs Facebook