Der zinātPasaulēGastronomijas pasākumi kaimiņos

Gastronomijas pasākumi kaimiņos


Kad mūsmājās garšīgākais gada pasākums aizvadīts un šī gada spējīgākie pavāri, pavārzeļļi un konditori ir noskaidroti, ir vērts paskatīties, kas notiek kaimiņos - gan Lietuvā, gan Igaunijā tuvakajā laikā gaidāmi lielākie un garšīgākie gastronomiskie pasākumi, kur ne tikai netrūks ko garšot, smaržot, dzirdēt un redzēt, bet būs arī iespēja novērtēt kaimiņvalstu pavāru spējas profesionālajos konkursos!

Tallinn FoodFest
Laiks: 30.10. - 01.11.
Vieta: Estonian Fairs Centre, Pirita Road 28, Tallinn

Septītais Tallinn FoodFest (TFF) norisināsies Tallinā no 30.oktobra līdz 1.novembrim. TFF jau kopš 1993.gada turpina tradīciju organizēt pārtikas izstādi, kas Igaunijā ir kļuvusi par galveno industrijas gada notikumu visos sektoros, kas saistīti ar ēdienu un ēdināšanu.

Šī gada festivālā piedalīsies vairāk kā 100 dalībnieki, apmeklētājiem tiks piedāvāta plaša un kolorīta semināru un prezentāciju programma. Tāpat arī TFF laikā konkursos tiks noteikti labākie šī gada pavāri, pavāra palīgi, viesmīļu u.c.

Uzreiz gan jāpiebilst, ka 30. un 31. oktobrī izstāde paredzēta jomas profesionāļiem un tirdzniecības interesentiem (bērni šajās dienās izstādē netiks ielaisti pat vecāku pavadībā), taču 1.novembris ir diena, kad izstādi var apmeklēt pilnīgi visi interesenti, turklāt biļete ir uz pusi lētāka kā divās pirmajās dienās (6.00 Eur pieaugušajiem; 3.00 Eur pensionāriem un bērniem no 7 līdz 15 g.v.; bez maksas bērniem līdz 7 g.v.)

Vairāk par festivālu:  http://www.profexpo.ee/foodfest/?lang=en

 Baltic food and beverage fair

Laiks: 6.11. - 8.11.
Vieta: Lietuvas Izstāžu un Kongrsu centrs LITEXPO, Hall No.3

Baltijas Ēdienu un dzērienu gadatirgus - gastrokultūras festivāls un biznesa notikums, kur dalīties ar idejām par ēdiena un uztura filozofiju.

Gurmānu tradīcijas pamazām atrod savu vietu arī Lietuvā - cilvēku gaume un produkti, ko tie izmanto, mainās līdz ar procesiem patērētāju kultūrā. Sabiedrība ir kļuvusi izsmalcinātāka, tā vēlas nobaudīt nebijušas garšas un meklē daudzveidību. BAF gadatirgus ir domāts tieši šādiem cilvēkiem.

Vietējo ēdināšanas uzņēmumu pārstāvji, tāpat kā ražotāji un piegādātāji no ārvalstīm, prezentēs savus jaunākos produktus un piedāvājumus, ļaujot apmeklētājiem vairāk iepazīt gatavošanas novitātes, jaunas tehnoloģijas un, protams, arī garšas.

Gadatirgus laikā notiks šādi pasākumi:

  •  Internacionālā veikalu, restorānu un hoteļu preču izstāde BALTSHOP. BALTHOTEL. BALTGASTRO
  • Lietuvas vadošie pavāri un konditori saventīsies par tituliem "Lietuvas 2014.gada šefpavārs" un "Lietuvas 2014.gada konditors".
  • Pirmo reizi tiks organizēts forums par kvalitatīvu dzīvesveidu, pārdomātu saimniekošanu, sociāli atbildīgiem uzņēmumiem un kuru patērētājiem, kuri apzinās nozīmi produktu un piederumu kvalitātei, savas ģimenes veselībai, kā arī rūpējas par vides pasargāšanu.
  • Īpaša Tējas dienu programma.


Vairāk par gadatirgu: http://www.litexpo.lt/en/event/44/show

Sadaļas

Kalendārs

Ir 2019. gada 25. aprīlī 17:35
Vārda dienas svin Līksma, Bārbala

Partneri

Atrodi mūs Facebook