Der zinātPasaulēPērnavas restorānu nedēļa

Pērnavas restorānu nedēļa
Pērnavas restorānu nedēļa 2015. gadā norisināsies no 4. līdz 12. aprīlim. Tās laikā restorāni, kas piedalās programmā, piedāvās 2 ēdienu maltīti par 10.00 eiro vai trīs ēdienu maltīti par 15.00 eiro. Piedāvātie ēdieni būs līdzvērtīgi restorāna a la carte ēdienkartei. Cenā nav iekļauti dzērieni.

Kā apgalvo Igaunijas Pavāru Asociācijas prezidents Rūdolfs Visnapu, Pērnava ir pilsēta, kur iespējams atrast patiesi lieliskus restorānus, kuru dēļ ir vērts uz turieni mērot pat tālāku ceļu. Atzīti un slaveni šefpavāri ir pārbraukuši strādāt uz Pērnavu, tādējādi attīstot vietējo restorānu kultūru.

Restorāni, kas pieteikuši savu dalību Pērnavas restorānu nedēļā - Ammende Villa restoran, Tervise Paradiisi restoran, Estonia Spa restoran, Restoran Piparmünt, restoran Wesseti, Mahedik, Postipoiss, Rannahotelli restoran, Jahtklubi restoran, Lime Lounge, Restoran Embecke, Restoran Kolhethi, Restoran Strand, Seegi Maja, Fookus, Tex-Mex Margarita, Kalamajakas, Café Grand.

Kas jāzina restorānu nedēļas apmeklētajiem?
  • Pusdienu piedāvājums būs pieejams no plkst.12:00 līdz 15:00, bet vakariņas - no plkst.18:00 līdz restorāna slēgšanai.
  • Īpašo piedāvājumu iespējams pasūtīt, tikai veicot iepriekšēju galdiņa rezervāciju konkrētajā restorānā vismaz stundu pirms ierašanās.
  • Visu restorānu piedāvājumi no marta beigām būs apskatāmi mājaslapā www.parnurestaurantweek.ee
Ieplāno laicīgi garšīgu atpūtu Igaunijā!

Sadaļas

Kalendārs

Ir 2019. gada 25. aprīlī 16:58
Vārda dienas svin Līksma, Bārbala

Partneri

Atrodi mūs Facebook