Der zinātPasaulēRestorāns piedāvā atlaidi par telefona nelietošanu

Restorāns piedāvā atlaidi par telefona nelietošanu
Kāds restorāns Ņujorkā piedāvā atlaidi vakariņotājiem par to, lai viņi baudītu ēdienu, nevis pārbaudītu savu telefonu.

Itāļu restorāns "Lebro's" /Getzville, NY/ svētdienās piešķir 10% atlaidi tiem klientiem, kuri noliek malā savus telefonus. Facebook ierakstā restorāna pārstāvji informē: "Mēs garantējam, ka mūsu piedāvatais ēdiens ir labāks, nekā aplikācijas, ko piedāvā jūsu telefons."

Restorāna īpašnieks Lī Federikoni (Lee Federiconi) apgalvo, ka ar šo soli viņš cenšas iedrošināt patērētajus atvienoties, lai atkal savienotos ar saviem tuvākajiem un mīļākajiem cilvēkiem. "Es nedomāju, ka dzīve ir kļuvusi grūtāka, tās ir tikai visas šīs ierīces, kas mūsu dzīvi ir padarījušas sarežģītāku. Bet es domāju, ka vismaz uz kādu stundu nedēļā ģimenes atkal var atrast saikni savā starpā." Kā norāda Federikoni, līdz šim atsauksmes un rezultāti esot ļoti pozitīvi.

Restorānu skaits, kuri aicina un motivē savus apmeklētājus atteikties no mobilo ierīču lietošanas, pēdējā laikā manāmi pieaug. Piemēram, pagājušā gada novembrī kāds restorāns Aiovā sāka atlaižu piešķiršanu klientiem, kuri telefonus atstās tam speciāli sagatavotā kastē un iesaistīsies dzīvās, nevis virtuālās sarunās. Līdzīgi arī restorāns Beirutā piedāvā desmit procentu atlaidi par telefona nodošanu glabāšanā. Turpretī citi restorāni rīkojas skarbāk - piemēram, restorāns "Bucato" Losandželosā telefonu lietošanu atļauj tikai tam speciāli iekārtotā atsevišķā zonā, bet citi restorāni telefona lietošanu ir aizlieguši pavisam.

 
Informācija sagatavota pēc portāla www.eater.com materiāliem

Sadaļas

Kalendārs

Ir 2019. gada 25. aprīlī 17:41
Vārda dienas svin Līksma, Bārbala

Partneri

Atrodi mūs Facebook