JaunumiSiguldas gastronomijas festivāls „Ziemas garšu svinēšana”

Siguldas gastronomijas festivāls „Ziemas garšu svinēšana”

26. janvārī no plkst.12.00 līdz 16.00 Siguldas gastronomijas festivālā „Ziemas garšu svinēšana”, apmeklētājiem būs iespēja izbaudīt desmit Rīgas–Gaujas reģiona šefpavāru gatavotos ēdienus.

Pasākums notiks Siguldas pilsdrupās.

Gardēži varēs mieloties ar krāsnī ceptām Baltijas reņģēm, aļņa burgeriem, pīles kājām, brieža gaļas vai jēra gaļas zupu, grilētu skumbriju, cūkas pavēderi un simtgades stores zupu. 

Pārsteigti tiks arī desertu cienītāji, kuri varēs baudīt kumelīšu tējas panna cotta, vēja kūku ar ābolu musu, ķirbju siera kūku, dzērveņu zefīru ar biezo aitas jogurtu, ķeizarbiskvīta pankūkas, flambētas ogas ar sukāžu kēksu, kā arī biešu, jāņogu vai šokolādes sorbetu. Ēdienu cenas – no 3 līdz 5 eiro, norēķini tikai skaidrā naudā.

Ziemas izaicinājumu pieņēmuši un uz uguns ēdienus gatavos desmit Rīgas–Gaujas reģiona restorāni: „Entresol”, „Ferma”, „Restorāns 3”, „Valmiermuižas alus vēstniecība”, „Kungu rija”, „Stirna & avocado”, „Mollto Wine & Grill”, Mālpils muižas un Bīriņu pils restorāni, kā arī „Mr.Biskvīts”. Restorānu sarūpēto garšas baudījumu papildinās vietējie ražotāji, tajā skaitā vīna darītavas „Zilver” un „Cremon”, lēni spiesto sulu piedāvājums no „Dabas Laboratorija”, kā arī „Bliss Gelato” Siguldā tapušais itāļu deserts – gelato.

Par godu aizraujošiem notikumiem bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda” – Eiropas junioru čempionātam bobslejā un skeletonā – Siguldas pils dārzā tiks atvērta „Ledus darbnīca”. Tā būs iespēja gan lieliem, gan maziem apmeklētājiem rokās ņemt kaltus, īlenus un zāģīšus, lai izmēģinātu spēkus ledus skulptūru veidošanā. Rast iedvesmu un radošu garu ledus kalšanas virāžās palīdzēs profesionāls ledus mākslinieks, bet spraigajiem sporta notikumiem bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda” būs iespēja sekot līdz uz „Ledus darbnīcas” lielā ekrāna. .

 Papildu informācija aplūkojama šeit

Mūsu draugi

Kalendārs

Ir 2019. gada 18. augusts 10:22
Vārda dienas svin Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Partneri

Atrodi mūs Facebook

tw fb