JaunumiAicinām apmeklēt Tallin FoodFair 2017!

Aicinām apmeklēt Tallin FoodFair 2017!

Tallinn FoodFair šogad svin savu 25. gadadienu, savedot kopā profesionāļus no visām ar ēdienu saistītajām jomām – mazumtirgotājus, ražotājus, izplatītājus, viesnīcu un restorānu īpašniekus, viesmīļus, šefpavārus, konditorus, menedžerus un pārtikas tehnologus. Visi, kas saistīti ar pārtikas produktu biznesu, ir laipni aicināti!

KAS: STARPTAUTISKA IZSTĀDE PĀRTIKAS NOZARES, HORECA UN MAZUMTIRDZNIECĪBAS SPECIĀLISTIEM.
KAD: Tikai biznesa klientiem no 25. oktobra līdz 27. oktobrim
NORISES VIETA: Igaunijas Izstāžu centrs, Pirita tee 28, Tallina, Igaunija
IZSTĀDĒ APSKATĀMI: Pārtikas produkti, dzērieni, tabakas izstrādājumi, veikalu un restorānu aprīkojums, mēbeles, galda klāšanas un servēšanas piederumi, virtuves iekārtas un iekārtas lielām virtuvēm, iepakošanas iekārtas un materiāli, pārtikas produktu ražošanas, uzglabāšanas un pārdošanas piederumi un iekārtas, žurnāli un grāmatas, ar pārtiku saistīta e-komercija, apmācība, organizācijas, asociācijas, cita ar pārtiku saistīta informācija un serviss.

Īpašie pasākumi:
Igaunijas viesmīļu un šefpavāru čempionāti, konditoru un maiznieku šovi un prezentācijas. Produktu degustācija “Labākais Ziemassvētku produkts 2017”.
Pārtikas tirdzniecības semināri un prezentācijas.

Tallinn FoodFair un Tallinn FoodFest izstādes notiek pārmaiņus katru otro gadu.
2017. gadā TFF svinēs savu 25. pastāvēšanas gadadienu.2015. gada izstādes dalībnieki:
166 dalībnieki: 130 vietējie un 36 ārvalstu pārstāvji, t. sk. no Latvijas, Lietuvas, Somijas, Zviedrijas, Holandes, Gruzijas, Baltkrievijas, Itālijas, Polijas, Moldovas, Maķedonijas

2015. gada izstādes apmeklētāji:
7230 izstādes apmeklētāji. Darbības nozares: HoReCa - 43%; mazumtirdzniecība - 14%; pārtikas ražošana - 13%; vairumtirdzniecība, imports, eksports - 9%; iekārtas, aprīkojums, pakalpojumi - 4%, citas darbības jomas - 15%. Vairāk nekā 300 ārvalstu apmeklētāju.

Uzzini vairāk: http://www.profexpo.ee/foodfair/?lang=en


ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS APMEKLĒTĀJIEM NO LATVIJAS:
Laipni aicināti apmeklētāji no Latvijas speciāli sagatavotā braucienā Rīga- Tallina- Rīga 26.10. uz Tallinn FoodFair.

Jūsu ērtībai piedāvājam lielisku iespēju doties uz Tallinas izstāžu centru ar speciālu autobusu. Autobuss izbrauks no Rīgas centra (Radisson Blu Latvija) plkst. 7:00 un aptuveni pēc 4 stundu brauciena ieradīsies Tallinas izstāžu centrā. Atpakaļ uz Rīgu no Tallinas izstāžu centra autobuss izbrauks plkst. 17:00. (Plānotais atgriežšanās laiks ap plkst. 22:30)

Brauciena + ieejas biļetes cena 25,- EUR.

PIETEIKUMA ANKETA AIZPILDĀMA ŠEIT.

Ja rodas kādi papildus jautājumi, lūdzu, sazinieties ar:
Kristīne Korpilahti
TFF 2017 pārstāve Latvijā
+371 26336193
kristine.floriance@gmail.com

Kalendārs

Ir 2019. gada 24. martā 01:00
Vārda dienas svin Kazimirs, Izidors

Partneri

Atrodi mūs Facebook