JaunumiAkmeņlauža kokteiļu un ēdienu dižlutinājums – 2019

Akmeņlauža kokteiļu un ēdienu dižlutinājums – 2019
Akmeņlauzis sadraudzībā ar Kokteilis.lv un RigaTV 24
Piedāvā:
“Akmeņlauža kokteiļu un ēdienu dižlutinājums – 2019”
 
Dižlutinājums. Projekta mērķis – radīt, izveidot, piedāvāt 20 Latvijas populārāko un labāko restorānu, kafejnīcu, krodziņu utml. unikālas (dzēriens + ēdiens = saderība garšās) receptes, kuras tiks atrādītas sadraudzības medijos Latvijas iedzīvotājiem.
Dalībnieki. Par dalībnieku var kļūt ik katrs Latvijas restorāns, kafejnīca, krodziņš utml., kurš apņemas izpildīt un izpilda šī projekta dalības noteikumus. Pieteikšanās projektam sāksies no 2018.gada 5.novembra. Dalībnieku skaits Dižlutinājumā ir ierobežots, tāpēc tiklīdz kā būs apstiprināti 20 dalībnieki, pieteikšanās būs beigusies. Dalības maksa projektā vienam dalībniekam ir 180 eiro + PVN un 2 dāvanu kartes 50 eiro vērtībā. Dalībnieks automātiski ir arī projekta atbalstītājs un draugs.
Ko iegūst dalībnieks? Iegūs iespēju izveidot profesionālu, unikālu recepti, ko piedāvāt saviem viesiem, piedalīsies RigaTV 24 raidījumā LA DOLCE VITA AR ROBERTO, ko parādīs saviem skatītājiem 2 reizes, un iegūs savā īpašumā šī raidījuma ierakstu, receptes publikāciju ar interviju interrneta portālā KOKTEILIS.LV, sacensties par publikācijām citos A/S Latvijas Mediji izdevumos, par atbalstītāju simpātiju balvām, par Akmeņlauža galveno balvu, iegūs jaunu pieredzi un draugus.
Mediji. Dižlutinājumu popularizē un atrāda RigaTV 24, KOKTEILIS.LV un A/S Latvijas Mediji, kuri savstarpēji draudzīgi atbalsta viens otru un vienojas par sadarbības veidu.
Ko iegūst mediji? Mediji iegūst profesionālas, unikālas receptes jeb materiālu, ko atrādīt savai auditorijai, savstarpēju pašreklāmu caur profesionālu un draudzīgu projektu.

Dižlutinājuma norise un noteikumi:

* no 2018.gada 5.novembra dalībnieku pieteikšanās projektam. Dalibnieks rada recepti- kokteilis + ēdiens = saderība garšās, kur vismaz kokteilī ir iekļauts viens no “Akmeņlauža” produktiem. Šim receptes izpildījumam ir jābūt pieejamam dalībnieka iestādes viesiem līdz 2019.gada 20.novembrim;

 

  * no 2018.gada 20.novembra līdz 2019.gada 25.martam dalībnieki izveido, iesniedz savas receptes, to fotogrāfijas un saskaņo raidījuma filmēšanas laiku RigaTV 24 studijā (Dalībniekiem, kuri pieteicās projektam atrāk tiks prasītas receptes iesniegt savlaicīgāk);

 
* no 2019.gada 1.marta līdz 2019.gada 20.jūnijam dalībnieku receptes tiek atrādītas RigaTV 24, publicētas KOKTEILIS.LV, simpātiskākās (nosaka A/S Latvijas Mediji pārstāvji) publicē A/S Latvijas Mediji izdevumos. Paralēli medijiem receptes tiek ievietotas www.facebook.com/akmenlauzis/, kur līdz 2019.gada 20.oktobrim dalībnieki sacenšās par (“Patīk”, “Dalies” daudzumu), lai iegūtu Akmeņlauža galveno balvu;

 * no 2019.gada 20.jūnija notiek raidījumu atkārtojumu demonstrēšana RigaTV 24, balsošana par savu favorītu www.facebook.com/akmenlauzis/ un simpātisko recepšu (nosaka A/S Latvijas Mediju pārstāvji) publicēšana A/S Latvijas Mediji izdevumos;

 * 2019.gada 28.oktobrī un 4.novembrī (divās kartās pierdzes apmaiņā pa 10 prezentācijām) visi Dižlutinājuma dalībnieki un atbalstītāji viesojas restorānā 36.līnija un Mārupes Ģimenes restorānā HERCOGS, kur izbauda projektā tapušās dalībnieku receptes, pasniedz savas simpātiju balvas.


Informatīvie draugi:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mūsu draugi

Kalendārs

Ir 2019. gada 22. jūlijs 04:42
Vārda dienas svin Marija, Marika, Marina

Partneri

Atrodi mūs Facebook

tw fb