JaunumiKonkursa SkillsLatvia 2019 pusfinālos noskaidroti labākie topošie viesmīļi un pavāri

Konkursa SkillsLatvia 2019 pusfinālos noskaidroti labākie topošie   viesmīļi un pavāri

Prasmju konkursos Restorānu serviss un Ēdienu gatavošana noskaidroti tie dalībnieki, kuri jau maijā cīnīsies par godalgām nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā SkillsLatvia 2019. 

Ēdienu gatavošanā sacentās jaunie pavāri no 18 profesionālās izglītības iestādēm, bet iespēju piedalīties finālā ieguva tikai 6. Labāko rezultātu uzrādīja Baiba Brasle no Ventspils tehnikuma. 

Savukārt prasmju konkursā Restorānu serviss 10 skolu konkurencē augstāko punktu skaitu ieguva Marta Kušķe no Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma, kura kopā ar vēl 5 topošajiem viesmīļiem sacentīsies SkillsLatvia 2019 finālā.

Abi prasmju konkursu pusfināli Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā norisinājās 2 dienas. Uzdevumus vērtēja nozaru eksperti Māris Jansons,  Edgars Balodis, Līga Bušmane,  Inese Vīcupa, Pēteris Repečko un Mārtiņš Kukojs.

Patīkamu pārsteigumu žūrijai sagādāja topošo pavāru gatavotie deserti, kas izcēlās gan ar izskatu, gan  daudzveidību un garšu. Noslēgumā katrs dalībnieks saņēma individuālas profesionāļu uzslavas un ieteikumus, kā uzlabot un pilnveidot savu sniegumu.

Konkurss notiek projekta Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs ietvaros, ko finansē Eiropas Sociālais fonds un līdzfinansē Latvijas valsts.

Mūsu draugi

Kalendārs

Ir 2019. gada 18. augusts 09:31
Vārda dienas svin Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Partneri

Atrodi mūs Facebook

tw fb