JaunumiKonkursu Latvijas pavārs 2019 /Latvijas pavārzellis 2019 MĀJAS UZDEVUMS

Konkursu Latvijas pavārs 2019 /Latvijas pavārzellis 2019 MĀJAS UZDEVUMS

Konkursa «Latvijas 2019. gada pavārs»/ Latvijas 2019. gada pavārzellis”
MĀJAS UZDEVUMS
Lai pieteiktos konkursam «Latvijas 2019. gada pavārs»/”Latvijas 2019. gada pavārzellis”, pretendentam jāiesniedz:
1. Pamatēdiena recepte (sešām personām) no paipalas, vistas aknas, šitaki sēnes, muskatķirbja. Receptei jāpievieno divi fotoattēli!
2. Deserta recepte*  (sešām personām), kuras pagatavošanā jāizmanto speltes milti,  skyr jogurts bez piedevām, pastinaki, pīlādži. Receptei jāpievieno divi fotoattēli!
Receptēs jāizmanto visi obligātie produkti, kas attiecīgi minēti 1., 2. un 3. punktā. Pārējos produktus, kas nepieciešami ēdienu pagatavošanai, finālistiem izvēlas paši. Šie produkti tiek iedalīti divās grupās:
• atļautie produkti ir uzskaitīti faila PRODUKTU SARAKSTS listē;
Receptūrās jānorāda izmantoto produktu daudzums atbilstoši sešām porcijām.
Receptēs un fotogrāfijās nedrīkst atspoguļot uzņēmuma logotipu vai citu informāciju, kas žūrijai atklātu konkursa fināla pretendentu. Iesūtīto pieteikumu receptes neatkarīgā žūrija vērtēs anonīmi.
PAPILDUS RECEPTEI IR JĀIESŪTA VIDEO (ne vairāk par 2 minūtēm) VAI JĀUZRAKSAT STĀSTU (ne vairak, ka 1 A 4 lapu 12 fontu Times New Roman) PAR SAVU KOKURSA ĒDIENU FILOZOFIJU.  
3. Kopā ar receptēm jāiesniedz aizpildīta produktu saraksta forma, kurā jānorāda kopējais produktu klāsts, kas nepieciešams divu finālā gatavojamo ēdienu — pamatēdiena un deserta  — pagatavošanai atbilstoši sešām porcijām.
4. Receptēm un ēdienu nosaukumiem ir jābūt latviešu valodā. Finālistiem līdz sacensību sākumam būs jāiesniedz arī ēdienu un tiem atbilstošo recepšu tulkojumi angliski. Konkursantam var liegt piedalīties sacensībās, ja minētās uzziņas žūrijas darbam nebūs sagatavotas angliski!
Salasāmi (drukātiem burtiem) un pilnīgi aizpildīta pieteikuma anketa ar pilnībā noformētu mājas uzdevumu (trīs ēdienu receptes un tām atbilstošas sešas fotogrāfijas, kā arī aizpildīta produktu saraksta forma) jāiesūta pa pastu vai elektroniskā veidā līdz 2019. gada 1. augustam. Sūtījums attiecīgi adresējams:
«Pavāru konkursam», 
Pavāru klubam, 
K. Valdemāra ielā 123–51, 
Rīgā, 
LV-1013.
vai
rita.stramkale@gmail.com, 
ar temata norādi: 
«Pavāru konkursam»
* Konkursa laikā uzkodu receptei būs jāizmanto melnās kastes produkti, kas tiks atklāts 10 minūtes pirms konkursa sākuma.  

Mūsu draugi

Kalendārs

Ir 2019. gada 27. jūnijs 07:05
Vārda dienas svin Malvīne, Malvis

Partneri

Atrodi mūs Facebook

tw fb