JaunumiReaton Profesionāļu dienas 2019′ Baltijā 12. un 13. februārī

Reaton Profesionāļu dienas 2019′ Baltijā 12. un 13. februārī

Reaton Profesionāļu dienas 2019′ Baltijā  12. un 13. februārī

Programma šeit

Reaton profesionāļu dienas ir viens no mūsu gaidītākajiem gada notikumiem, kad satiekamies kopā ar Jums, pārtikas nozares profesionāļiem HORECA un mazumtirdzniecības jomā. Ejam kopsolī ar viesmīlības nozari jau 25 gadus, kopā esam auguši un turpinām augt un transformēties kopā ar Jums, mūsu klientiem. Profesionāļu dienas ir īpašs laiks, kad klātienē izbaudām aktuālo, ko piedāvā Reaton ražotāji, pārrunājam nozares tendences, ko sagaida viesmīlības jomā mūsu klienti – restorānu, kafejnīcu, bāru viesi un veikalu pircēji. 

Mēs rūpējamies, lai Jūsu pieredze ir izzinoša un vērtīga, pieaicinot meistarklasēs augstas raudzes šefpavārus. Reaton ar lielāko prieku piedalās viesmīlības nozares izaugsmē, kas bagātina ikviena cilvēka ikdienu, baudot gardas augstas kvalitātes maltītes mājās vai ārpus tās. 

Arī šajās Profesionāļu dienās tiks prezentēti vairāk nekā tūkstoš dažādu pārtikas produktu no visas pasaules. Tā ir vieta, kur satiksies nozares profesionāļi – šefpavāri, restoratori, pārtikas tehnologi, bārmeņi, konditori mazumtirdzniecības veikalu un restorānu iepircēji, pavāru skolu pārstāvji un jaunajie pavāri. Tā ir vieta, kur smelties iedvesmu visam turpmākajam gadam. 

Reaton profesionāļu dienu laikā būs

Pārstāvēti 50 ražotāju produktu stendi meistarklases ar pieredzes bagātiem šefpavāriem, saistošas lekcijas sarunas ar ražotāju pārstāvjiem vairāk nekā simts produktu degustācijas,prezentēti jaunākie produkti.

Uz tikšanos!

Mūsu draugi

Kalendārs

Ir 2019. gada 26. augusts 10:53
Vārda dienas svin Natālija, Tālija, Broņislavs, Broņislava

Partneri

Atrodi mūs Facebook

tw fb