JaunumiRīga ir izvirzīta- European Best Destination titulam

Rīga ir izvirzīta- European Best Destination titulam

Latvijas galvaspilsēta Rīga ir izvirzīta prestižajam Eiropas labākā tūrisma galamērķa jeb “European Best Destination” titulam 2019.gadā. Pērn balsojumā Rīga iekļuva Eiropas labāko tūrisma galamērķu pieciniekā, saņemot ievērojamu atbalstu gan no vietējiem iedzīvotājiem, gan no balsotājiem ārvalstīs. 

Šī gada Eiropas labākais tūrisma galamērķis tiks noteikts balsojumā interneta vietnē www.europeanbestdestinations.com. Balsojums ilgs līdz pat 5.februārim unbalsošanā var piedalīties ikviens, balsojot reizi nedēļā no vienas ierīces. 

Šogad uz Eiropas labākā tūrisma galamērķa titulu pretendē 20 Eiropas pilsētas: Rīga, Atēnas, Brisele, Londona, Vīne, Cavtata, Malaga, MonteIsola sala, Berlīne, Florence, Budapešta, Braga, Bratislava, Parīze, Senmaksima, Meca, Ženēva, Poznaņa, Kotora un Dināna. 

“Rīgas iekļaušana Eiropas 2019.gada labāko tūrisma galamērķu nominantu sarakstā ir apliecinājums tam, ka mūsu galvaspilsēta ir ne tikai iecienīta tūristu vidū, bet arī atzīta un novērtēta starptautiskajā tūrisma vidē. Iekļūšana augstāk novērtēto tūrisma pilsētu balsojumā līdzās tādām Eiropas metropolēm kā Londona, Parīze, Vīne un citām,ļauj Rīgu padarīt vēl atpazīstamāku, kā arī piesaistīt papildu tūristus. Pērn Rīga saņēma lielu balsotāju atzinību un iekļuva labāko tūrisma galamērķu pieciniekā, tādēļ ceram uz augstu vietu arī šogad,” stāsta Rīgas Tūrisma Attīstības Biroja valdes priekšsēdētāja Vita Jermoloviča.

Balsot par Eiropas labāko tūrisma galamērķi var internetā, izmantojot saiti  https://www.europeanbestdestinations.com/european-best-destinations-2019/vai%20vote.ebdest.in.

Mūsu draugi

Kalendārs

Ir 2019. gada 18. augusts 10:30
Vārda dienas svin Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Partneri

Atrodi mūs Facebook

tw fb