Jaunumi1. un 2. jūnijā Lībiešu krastā un Dundagas novadā notiks Latvijā pirmās Mājas kafejnīcu dienas

1. un 2. jūnijā Lībiešu krastā un Dundagas novadā notiks Latvijā pirmās Mājas kafejnīcu dienas

2019. gada 1. un 2. jūnijā Lībiešu krastā un Dundagas novadā vienlaikus ar Slīteres ceļotāju dienām notiks Latvijā pirmās Mājas kafejnīcu dienas!

Lauku sētās un citviet visā novada teritorijā šajās dienās būs daudzveidīgs ēdienu un dzērienu piedāvājums: no vietējiem produktiem, ar īpašiem stāstiem un amata prasmju demonstrējumiem.

Būs gan iecienīto vietējo ēdienu meistarstiķi, gan no vecmāmiņu un muižas laika pūralādēm izceltu recepšu lietā likšana. Tie būs kā dārza svētki visā novadā un Lībiešu krastā, kur ikviens ceļotājs varēs piedalīties un baudīt ēdienu daudzveidību.

Slīteres ceļotāju dienas ir aktīva atpūta dabā individuāli vai grupās, pieredzējušu dabas un novada pētnieku vadībā. Tā ir iespēja apmeklēt unikālas Slīteres Nacionālā parka vietas, kuras ikdienā nav pieejamas! Katrs var izvēlēties sev atbilstošāko, sākot ar vieglām pastaigām un beidzot ar grūtākiem pārgājieniem četru, piecu stundu garumā. Būs iespēja, né tikai izpētīt vietējos dabas retumus, bet arī novērot putnus, atrast tauriņus un sēnes. Slīteres ceļotāju dienas Dundagas novadā notiek jau 10. gadu.

Vairāk skatit: Programmā, pie Maršrutu piedāvājumiem un Mājas kafejnīcu sadaļā.

Informācijai par aktivitātēm un kafejnīcu piedāvājumiem variet sekot līdzi arī Mājas kafejnīcu dienu Facebookbook lapā.

Mūsu draugi

Kalendārs

Ir 2019. gada 18. augusts 09:42
Vārda dienas svin Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Partneri

Atrodi mūs Facebook

tw fb