JaunumiBocus d’or 2020 Eiropas fināls Tallinā notiks oktobrī.

Bocus d’or 2020 Eiropas fināls Tallinā notiks oktobrī.

Ziņa papildināta 20.07.2020.

2020. gada oktobrī pirmo reizi Igaunijā ieradīsies pasaules prestižāko gastronomijas sacensību “Bocuse d’ Or” Eiropas fināls. Papildus Eiropas labākajiem šefpavāriem, kas ieradīsies Tallinā, lai mērotos spēkiem, šis pasākums ik gadu piesaista simtiem interesentu un jomas profesionāļu no visas pasaules, turklāt to tiešraidē varēs vērot vairāk nekā 20 miljoni cilvēku.

Kā norāda “Bocuse d’ Or” direktors Florents Suplisons (Florent Suplisson), Igaunija ir izrādījusies konkurētspējīga valsts, kas salīdzinoši īsā laikā ir pierādījusi savas kulinārijas lielo potenciālu. “Mēs ļoti priecājamies piedāvāt Igaunijai iespēju bagātināt pasauli ar jaunām garšām un jauniem garšu radītājiem. Tie ir arī iemesli, kas kļuva izšķiroši “Bocuse d’ Or 2020” Eiropas fināla organizēšanas tiesību nodošanā, ” skaidroja Suplissons.

Saskaņā ar organizācijas “Bocuse d’ Or Europe Tallinn 2020” valdes locekļa Dimitrija Demjanova (Dimitri Demjanov) teikto, šis lielais pavasara pasākums Tallinā pulcēs tūkstošiem pārtikas entuziastu, žurnālistu un izcilāko profesionāļu no visas pasaules. “Šī ir iespēja Igaunijai ielauzties starptautiskajā gastronomijas kartē. Ceru, ka labākie Igaunijas pārtikas industrijas pārstāvji atradīs spēku un prasmes, lai no šī pasākuma iegūtu to, ko tas var sniegt,” komentēja Demjanovs.

“Bocuse d’ Or Europe Tallinn 2020” notiks 15. un 16. oktobrī Tallinā, arēnā Saku Suurhall. Sacensībās piedalīsies labākie šefpavāri no 20 Eiropas valstīm, un rezultātā finālam kvalificēsies 11 labākie no viņiem. Paralēli pasaules klases ēdienu gatavošanas sacensībām līdzās arēnai tiks atklāta arī starptautiskā pārtikas izstāde “ProfExpo Food Village”, kurā apmeklētāji varēs atklāt visu jaunāko un ekskluzīvāko, ko gastronomija šobrīd var piedāvāt.

Bocuse d’ Or ir pasaules prestižākais kulinārijas konkurss, ko 1987. gadā uzsāka pasaulslavenais franču šefpavārs Pols Bokuse (Paul Bocuse). Sporta notikumu spraigās gaisotnes iedvesmots, Pols Bokuse nolēma organizēt izklaidējošu šovu, kas popularizē kulinārijas mākslu un atklāj vadošo šefpavāru meistarību.

Papildus informācija šeit

Programma šeit

Mūsu draugi

Kalendārs

Ir 2021. gada 28. septembris 01:57
Vārda dienas svin Sergejs, Svetlana, Lana

Partneri

Atrodi mūs Facebook

tw fb