JaunumiMeistarklase ”Francijas garša”

Meistarklase ”Francijas garša”

Starptautiskās akcijas "Francijas garša/Good France” rīkotāji sadarbībā ar "Pavāru klubu" un "Restorānu servisa skolu" aicina aizraujošā Francijas garšu ceļojumā, kuru vadīs šefpavārs Žeremī Fontēns. Vietu skaits ierobežots, tāpēc piesakies laicīgi, raktot uz e-pastu: rita.stramkale@gmail.com vai zvanot pa tālruni: +371 26429989 (Rita).
"Pavāru kluba" biedriem – īpaša meistarklases cena!

KAS: Meistarklase "Francijas garša" / 4 ēdieni
KUR: Restorānu servisa skolā
KAD: 22. martā (trešdiena) no plkst. 11:00 līdz 13:00
Cena "Pavāru kluba" biedriem: 15.00 €
Cena pārējiem interesentiem: 20.00 €
Pieteikšanās: rita.stramkale@gmail.com vai  +371 26429989  (Rita)

  Par šefpavāru:

Žeremī FONTĒNS (Jérémi Fontin)

Jérémi Fontin ir dzimis Gapā (Gap) Alpos 1981.gada 3.decembrī. 
16 gadu vecumā izlēmis iestāties Sisteronas viesnīcu skolā, lai iegūtu vidējo izglītību viesnīcu pakalpojumu nozarē. Šo mācību ietvaros viņš dodas uz Zviedriju, lai piedalītos galā vakariņu sagatavošanā.

Vēlāk 1999.gadā Fontēns iestājas Avinjonas viesnīcu skolā, kura strādā arī ar slaveno viesnīcu – restorānu "La Mirande", kurai piešķirta viena Michelin zvaigzne.

Apkalpojis dažādas pieņemšanas, tostarp pieņemšanu Spānijā lielam vīnogu audzētājam. 

No 2001. līdz 2003. gadam Žeremī Fontēns ir "La Mirande"  otrais pavārs līdzās Danielam EBĒ (Daniel HEBET). Šo divu gadu laikā viņš vairākkārt stažējies Alēna Dikasa (Alain Ducasse) skolā Parīzē.

2003.gadā Daniels EBĒ Fontēnam piedāvā kopīgi atvērt viesnīcu "Domaine des Andéols" ciematā Saint-Saturnin-lès-Apt.

2004. gadā, kad Daniels EBĒ atver savu restorānu "Le jardin du Quai", viņa līdzgaitnieks un draugs, protams, tiek aicināts piedalīties šajā piedzīvojumā.

Kopš tā laika Žeremī vada restorāna virtuvi, veidojot arvien jaunas receptes no sezonā pieejamiem produktiem, apvienojot to pārsteidzošās īpašības un garšas un iepriecinot klientus. 2011.gadā, sadarbībā ar Provansas-Alpu-Azūra krasta (Provence Alpes Côte d’Azur) reģionālo tūrisma komiteju, viņš devās uz Dortmundi Vācijā, lai popularizētu savu reģionu; vēlāk, 2012.gadā, sadarbībā ar "Laroche" grupu viņš devās uz Indiju.

Papildus saviem šefpavāra pienākumiem, Fontēns aktīvi iesaistās dažāda veida vietēja mēroga un starptautiskos projektos.

 

 

Mūsu draugi

Kalendārs

Ir 2019. gada 11. decembris 16:15
Vārda dienas svin Voldemārs, Valdemārs, Valdis

Partneri

Atrodi mūs Facebook

tw fb