JaunumiŠodien Gemoss atklās jaunā koncepta pop – up veikalu

Šodien Gemoss atklās jaunā koncepta pop – up veikalu

Restorānu un bāru aprīkojuma tirgotājs SIA Gemoss 17. aprīlī Rīgā, Brīvības ielā 111 atklāj pop-up veikalu – noliktavu bāriem un restorāniem.

Tā kā pop up vietām raksturīgi atvērties uz noteiktu laiku, Gemoss jaunais veikals, kas ir 250 kvadrātmetru platībā apmeklētājiem būs pieejams vismaz gadu.

«Gemoss pop up veikals ir mūsu radošuma izpausme. Māja, kurai tuvākajos gados paredzēta nojaukšana, tiek iedzīvināta ar vai nu vecām, aizmirstībā nonākušām, vai tieši otrādi – speciāli šai vietai radītām mēbelēm. Ar jauno veikalu mēs nedaudz izaicinām, bet vienlaikus arī meklējam interesantākus veidus, kā uzrunāt klientus, pietuvoties jaunai, modernai paaudzei. Klienti, kuriem ir tuvas zero waste vērtības, ir laipni aicināti, jo riekstu, žāvētu augļu, sēkliņu, graudaugu, kā arī BIO produkcijas klāsts šeit būs gana plašs. Tomēr jāatzīmē, ka šis nav zero waste koncepta veikals, jo šeit būs pieejama arī fasēta produkcija,» pastāstīja Gemoss vadītāja Ieva Treija.

Gemoss pop-up veikalā apmeklētājiem tiks piedāvāts bāru, restorānu un viesnīcu nozarei nepieciešamo preču klāsts. Tāpat klientiem tiks piedāvāti trauki, glāzes, galda piederumi, virtuves inventārs, dažādi konservi, garšvielas, sīrupi un bakalejas preces, kā arī sveramie rieksti, sēklas un žāvētie augļi. Katru nedēļu jaunajam veikalam tiks piegādāta kafija Andrito, ko varēs gan iegādāties, gan baudīt uz vietas.

Mūsu draugi

Kalendārs

Ir 2019. gada 18. augusts 10:49
Vārda dienas svin Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Partneri

Atrodi mūs Facebook

tw fb