VakanceDarbs karstā ceha pavāram!

Darbs karstā ceha pavāram!

Itāļu Restorāns aicina pieteikties darbā  karstā ceha pavāru!

Pienākumi:

  • Atbildēt par ēdienu sagatavošanu atbilstoši karstā ceha standartiem un receptēm;
  • Nodrošināt, ka pagatavotais ēdiens ir svaigs un augstas kvalitātes;
  • Nodrošināt produktu uzglabāšanu atbilstoši noteiktajām procedurām/temperatūrai;
  • Nodrošināt, ka darba vieta un darba instrumenti ir tīri, atbilst sanitārajām normām un ir lietošanas kartībā

Prasības:

  • Vismaz 4 gadu darba pieredze profesijā augstas klases restorānā;
  • Ļoti labas zināšanas pamatmetodes ēdienu pagatavošanā;
  • Ļoti labas zināšanas Eiropas virtuvē;
  • Labas komunikacijas spējas latviešu, krievu un angļu valodās;
  • Uz Klientu orientēta un labām manierēm apveltīta personība;
  • Pieredze ārvalstīs tiks uzskatīta par priekšrocību.

Piedāvājam:

  • Profesionālu un dinamisku darba vidi;
  • Personālās un profesionālās izaugsmes iespējas;
  • Uzņēmuma darbinieku lojalitātes programmas priekšrocības
  • Ļoti konkurētspējīgu atalgojumu.

Savu motivacijas vēstuli un CV angļu un latviešu valodās sūtīt uz hr@balticbeach.lv.
Mēs sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kas atbilst mūsu prasībām!

Mūsu draugi

Kalendārs

Ir 2019. gada 21. septembris 15:56
Vārda dienas svin Modris, Matīss, Mariss

Partneri

Atrodi mūs Facebook

tw fb