Vakance”Grand Hotel Kempinski Riga” organizē karjeras dienu

”Grand Hotel Kempinski Riga” organizē karjeras dienu
Grand Hotel Kempinski Riga sniedz unikālu iespēja gūt ieskatu viesmīlības nozarē, kā arī uzsākt veiksmīgu karjeru un kļūt par vienīgās, starptautiskās luksus ķēdes, pieczvaigžņu viesnīcas darbinieku un komandas līderi.

Karjeras diena Grand Hotel Kempinski Riga norisināsies trešdien, 26. aprīlī, Berga Bazārā, sapulču, tikšanās, izglītības un darba telpā Birojnīca (Dzirnavu ielā 84 k-2) no plkst. 10:00 līdz 14:00.
Studenti un citi interesenti, kurus saista viesmīlības un biznesa vadības joma, tiek aicināti tikties ar pieredzējušiem šīs industrijas profesionāļiem, lai smeltos viņu zināšanas par veiksmīgas karjeras attīstību un atklātu jaunā produkta lomu vietējā tirgū.
Profesionāļi no dažādiem ar viesmīlību saistītiem departamentiem –  bārmeņi (-nes), viesmīļi (-les), viesu sagaidītāji (-jas), pavāri (-es), uzkopšanas speciālisti (-tes), portjē, administratori (-es) -tiek aicināti piedalīties, rast aizraujošas atbildes uz jautājumiem par savu darba profilu un, iespējams, kļūt par daļu no Kempinski komandas!
“Mūsu personāls ir tie cilvēki, kuri raksturo viesnīcas Kempinski pakalpojumu, viņu personīgais serviss padara Kempinski unikālu un īpašu visā pasaulē, un kalpo par iemeslu viesiem atgriezties mūsu viesnīcās atkal un atkal,” saka Grand Hotel Kempinksi Riga ģenerāldirektors Georgs Gančevs.
Mediju pārstāvjus, kuri vēlas piedalīties Grand Hotel Kempinski Riga karjeras dienā, lūdzam līdz 25. aprīlim plkst. 13:00 sazināties ar viesnīcas sabiedrisko attiecību vadītāju Līvu Laiviņu, rakstot uz e-pastu liva.laivina@kempinski.com un norādot savu vārdu, uzvārdu, un pārstāvēto mediju.

Mūsu draugi

Kalendārs

Ir 2020. gada 13. augusts 03:48
Vārda dienas svin Elvīra, Velga, Rēzija

Partneri

Atrodi mūs Facebook

tw fb