JaunumiEl Celler de Can Roca – labākais restorāns pasaulē

El Celler de Can Roca – labākais restorāns pasaulē

Restorāna logo ir burts "R" ar nelielu atšķirību – trīs "kājām", kas simbolizē trīs Roca brāļus, kuri apvienojot savas dažādās prasmes, ir rādījuši neparastu efektu. Šis ir caur un cauri katalāņu ģimenes restorāns un tomēr, tas ir arī labākais restorāns pasaulē.

Spāņu favorīts iiekļuva pasaules labāko piecdesmitniekā pirms astoņiem gadiem, un kopš tā laika pamazām un mērķtiecīgi ir virzījies uz topa virsotni. Šī lēnā izaugsme ir skaidrojama ar restorāna pieticīgajām perspektīvām un evolucionāro pieeju, kas uzreiz netika novērtēta.

Rocas brāļi bērnību pavadīja  mātes restorānā, kas atradās darbaļaužu rajonā Taialas priekšpilsētā.  1986. gadā, līdzās esošajam restorānam, abi  vecākie brāļi – Džoans un Džozefs – atvēra "El Celler de Can Roca". 2007.gadā, kopā ar jaunāko brāli Džordi, viņi pārvācās tikai nedaudz tālāk uz speciāli būvētu ēku, kas atgādināja viņu bērnības māju.

Šefpavārs Džoans ir viens no tiem pavāriem, kuru prasības ir ļoti augstas – viņš ir tehnisks cilvēks un deviņdesmitajos gados bija viens no pirmajiem, kurš  sāka izmantot un popularizēja "sous-vide" gatavošanas metodi. Turpretī  Džozefs ir piezemēts un kaislīgs cilvēks vienlaicīgi –   viņš ir galvenais vīnzinis un atbildīgais par lieliski kontrolēto restorāna darba  organizēšanu un administrēšanu. Jaunākais brālis Džordi ir radošais un inovatīvais konditors, kura izdomai nav robežu.
 
 
Šī ģimeniskā trīsvienība un viņu komanda kopā rada neaizmirstamu maģiju, kas nešķiet teatrāla vai uzspēlēta. Maltīta restorānā "El Celler de Can Roca" ir patiesi pacilājoša, tā paliek atmiņā ar savu ģimenes siltumu un dinamisko atmosfēru.
 

Mūsu draugi

Kalendārs

Ir 2019. gada 27. jūnijs 07:41
Vārda dienas svin Malvīne, Malvis

Partneri

Atrodi mūs Facebook

tw fb