JaunumiNo ielu uzkodu revolūcijas uz ielu uzkodu evolūciju!

No ielu uzkodu revolūcijas uz ielu uzkodu evolūciju!

Streat Helsinki paplašinās un attīstās – nedēļu ilgs uzkodu piedzīvojums pārņems pilsētu!


Streat Helsinki kā revolūcija ātro uzkodu kultūra sevi pieteica pagājušā gadā un šogad uzkodu festivāls pārņems pilsētu jau otro reizi. Svētku nedēļa būs pilna ar gardām uzkodām, neaizmirstot par iniciatīvām ielu uzkodu uzlabošanai un attīstībai, naktslaika uzkodas un ekskursijas piepilsētas rajonos. Streat Helsinki norisināsies no 16. līdz 22. martam, bet priekšpilsētu tūre festivālu ievadīs jau 21.februārī.

Streat Helsinki mērķis ir attīstīt daudzveidību ēdienu kultūrā. Šī programma dažādas ātrās uzkodas un to gatavotājus redz kā daļu no ēdienu kultūras, kā daļu no ikdienas iztikas un kā dzīvas pilsētas neatņemamu sastāvdaļu. Pagājušajā gadā divu dienu svinības iezīmēja vienu no lielākajām pārtikas tendencēm pasaulē. Šajā gadā uzkodu revolūcija iet vēl tālāk un kļūst par evolūciju.

Streat Helsinki EATS kļūst par 2 dienu pasākumu 21. un 22.martā

Streat Helsinki EATS 2014 vienas dienas pasākums pagājušajā gadā pulcēja vairāk kā 20 000 apmeklētājus un kopumā šajā dienā tika pārdotas 25 00 porcijas ēdiena. Šogad pasākums notiks 2 dienas un arī festivāla teritorija  paplašinās no Tori Quarters vecpilsētas līdz pat Senāta Laukumam. Streat Helsinki EATS darbosies sestdien un svētdien (21. un 22.marts) no plkst.11:00 līdz plkst.19:00.

"Ātrās uzkodas ir diezgan plašs jēdziens, taču šogad mēs nevēlamies to definīciju padziļināt, mēs vēlamies to paplašināt. Mēs izaicināt ielu pārtikas uzņēmējus piedāvāt jauna veida uzkodas un dot apmeklētājiem neskaitāmus iemeslus, lai šīs nedēļas laikā pilnā mērā nodotos uzkodu baudīšanai," stāsta Streat Helsinki EATS producente Anna Pakarinena (Anna Pakarinen).

Desmitiem ielu virtuves un ēdienkartes tiks atklātas notikumam tuvojoties. Arī šī gada festivāla darbieku loks ir plašāks, labāks un internacionālāks. Vairāk informācijas par gaidāmajām aktivitātēm iespējams atrast mājas lapā: www.streathelsinki.com.

Mūsu draugi

Kalendārs

Ir 2019. gada 27. jūnijs 07:35
Vārda dienas svin Malvīne, Malvis

Partneri

Atrodi mūs Facebook

tw fb