JaunumiSeptiņi pārtikas produkti, kas jaunajā gadā nesīs veiksmi

Septiņi pārtikas produkti, kas jaunajā gadā nesīs veiksmi

To, ka, Jauno Gadu sagaidot, maltītei ir jāpievērš īpaša uzmanība, atzīst daudzi. Vecā gada pavadīšana vienmēr  saistās ar bagātīgu mielastu, un te ir nozīme ne tikai ēdienu skaitam. Šajos jautājumos cilvēki dalās trīs grupās. Vieni tic, otri netic, bet trešajiem ir vienkārši vienalga.  Ko jaunu uzzināt vienmēr ir vērtīgi, varbūt kādam noderēs!

Zaļumi un zaļie salāti

Runā, ka šī pārtikas grupa simbolizē naudu. Un kuram gan negribētos vairāk naudas? Tāpēc droši vari ēst veselīgos, vitamīniem bagātos zaļos salātus.

Pupiņas un zirņi

Gluži kā zaļie salāti, arī šī pārtikas grupa simbolizē naudu. Precīzāk, monētas! Ja uz galda liksi pelēkos zirņus, tad jaunajā gadā ir lielāka iespēja tikt pie poda ar zelta monētām. Šie produkti, starp citu, arī "absorbē" šampānieti. Ja ir sanācis mazliet apreibt, bet vakars vēl garš, vienkārši sāc aktīvāk ēst pupiņas un zirņus.

Nūdeles un graudaugi

Nūdeles simbolizē ilgu mūžu, bet graudaugi, piemēram, rīsi, kvinoja un mieži simbolizē pārpilnību.  Uz galda likt itāļu pastu vai kādu sušī? Kāpēc ne?

Augļi

Meksikāņiem ir tradīcija uz pusnakts laiku apēst divpadsmit vīnogas. Tās simbolizē gadu. Ja kāda no vīnogām ir skāba, tad tajā gada mēnesī ir jābūt piesardzīgākam. Granātābola ēšana sniegs tev labklājību, savukārt, ja nākamajā gadā vēlies ieņemt bērniņu, iesaka ēst vīģes – tās simbolizē auglību.

Cūkgaļa

Cūkas pašas par sevi skaitās lielas laimes simbols, tieši tāpēc cūkas šņukuri un viss pārējais mums ir cieņā.  Cūkgaļa populāra ir arī citur! Amerikas dienvidos, gadumijā tiek gatavots īpašs sautējums no pupiņām, cūkgaļas un zaļumiem, ko sauc par "Hoppin’ John".

Kūkas un pīrādziņi

Apaļas formas kūkas mums nesīs labu, jo simbolizē sauli, pilna apļa noslēgšanos un tādas lietas. Pīrādziņi ar ieceptām monētām arī nenāks par sliktu, jo tas cilvēks, kurš tiks pie šāda pīrādziņa, visu nākamo gadu būs veiksmīgs naudas lietās!

Zivis

Arī zivis mums nesīs veiksmi! To zvīņas simbolizē naudu un bagātību. Tieši tāpēc jau mēs tās zvīņas liekam makos – lai naudiņa ripo iekšā makā un kontos!

 

Līksmu un gardu Jaunā Gada sagaidīšanu!

 

Informācija sagatavota pēc "www.egoforshow.com" materiāliem

Mūsu draugi

Kalendārs

Ir 2019. gada 27. jūnijs 07:52
Vārda dienas svin Malvīne, Malvis

Partneri

Atrodi mūs Facebook

tw fb