VakanceDarbs konditoram, pavāriem un vecākajam pavāram!

Darbs konditoram, pavāriem un vecākajam pavāram!

Aicinam darbā radošu konditoru, vecāko pavāru un pavārus!
Pieteikumu lūdzu sūtīt līdz ​1​3.0​5​ uz cv@indexcafe.lv

Konditora vakance

Piedāvājam:

  • Radošu darbu labiekārtotā vidē Pārdaugavā, Lielirbes ielā 17a;
  • Draudzīgus darba kolēģus;
  • Godīgu atalgojumu.

Pienākumu apraksts:

  • Konditorejas izstrādājumu /cepumu, kūku, pīrāgu, brauniju, mafinu un viesu individuāli pasūtījumu/ pagatavošana, ievērojot uzņēmuma konditorejas izstrādājumu receptūras, tehnoloģijas  un kalkulācijas;
  • Garantēt nemainīgi augstu ēdienu kvalitāti;
  • Rūpēties par personīgo un darba vietas higiēnu.

Prasības:

  • Vēlme radoši strādāt par konditoru;
  • Darba pieredze konditora amatā;
  • Spējas uzņemties atbildību;
  • Pozitīva attieksme pret darbu;
  • Spējas strādāt patstāvīgi un komandā;
  • Valsts valodas zināšanas.

Lūdzam CV sūtīt uz norādīto e-pastu: cv@indexcafe.lv l​ī​dz ​13.05.

Pavāra vakance

 Piedāvājam:

  • Radošu darbu labiekārtotā vidē Antonijas ielā 12 un Brīvības bulvārī 32;

Darba apraksts:

  • Ēdienu pagatavošana atbilstoši uzņēmuma standartiem, ievērojot uzņēmuma ēdienu pagatavošanas un pasniegšanas tehnoloģijas;

Prasības kandidātiem:

  • Vēlme strādāt par pavāru;
  • Spēja uzņemties atbildību;
  • Labas komunikācijas prasmes;
  • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā.

Mūsu draugi

Kalendārs

Ir 2019. gada 21. septembris 16:06
Vārda dienas svin Modris, Matīss, Mariss

Partneri

Atrodi mūs Facebook

tw fb