JaunumiOrģinālas dāvanas pavāriem

Orģinālas dāvanas pavāriem

Svētki jau pavisam klāt – ko liksi zem eglītes savam mīļākajam pavāram? Esam apkopojuši dažas orģinālas un neparastas idejas, lai iedvesmotu pārsteigumiem – dāvanas ar odziņu!
 

Leikoplasts = bekona šķēlīte

Pavāri nečīkst par sīkām brūcēm, pavāri uzliek bekonu un strādā tālāk. Orģināli leikoplasti, kas nomaskējušies par bekona šķēlītēm – bīstami, ja blakus ir kāds liels bekona mīļotājs!
Apskati un iegādājies to šeit.


Lāča ķepas – gaļas plēsējs

Vienkāršs dizains, kas palīdz darbu izdarīt ātri un labi – pateicoties 6 asmeņiem katrai rokai, gaļu iespējams saplosīt nesmērējot rokas. Asmeņi ir ļoti asi, tāpēc šis instruments var noderēt gan tītara cepeša pārvietošanai, gan kā palīgs gaļas griešanā un dalīšanā. Instruments kārtīgiem zvēriem virtuvē!
Apskati un iegādājies to šeit.


Rīvspainītis

Mīlīgā rīvīte – spainītis palīdz noturēt visu sarīvēto vienuviet, tādējādi izvairoties no nekārtības radīšanas, kāda nererti rodas, kad pa gaisu iet viss no parastās rīves. Ērti jebkurā vietā. Var mazgā trauku mazgājamā mašīnā.
Apskati un iegādājies to šeit.

Stilīgais virtuves cimds

Nav noslēpums, ka  pavāri ir ļoti stilīga un nereti arī roķīga tauta – darbs virtuvē var būt trakāks un karstāks par rokkoncertu! Vēl jo vairāk – šim cimdam ir četri pirksti, tāpēc ar to ir ērti piespiest arī vajadzīgo pogu.
Apskati un iegādājies to šeit.

Griežamais dēlītis

Te nu izvēle ir gana plaša un kas īpašs atrodams katrai gaumei!
Olīvkoka, ozolkoka, silikona, ar gravējumiem, ar padziļinājumu un kādi tik vēl ne! Praktiska lieta, kas neliedz tai būt stilīgai un pavāra personību atklājošai!


Safrāns

Īpašā garšviela, kas dārgāka pat par zeltu! No krokusa ziediem iegūtā garšviela ir tik dārga tieši sarežģīta ieguves procesa dēļ. Pārsteidz savu pavāru ar mazu kripatiņu šīs ekskluzīvās garšvielas!

Telts = arbūzs

Pavāram, kurš mīl ceļot un mīl izcelties. Un kāpēc gan ne?
Apskati un iegādājies to šeit.

Avakado uzglabātājs

Uzglabā avokado pusīti svaigu ilgāk, kā arī izvairies no tās melnēšanas! Šis parocīgais izgudrojums būs tieši laikā kārtīgiem avokadomāniem, lai velītgi neizšķiestu ne gramu no šīs vērtīgās ogas.

Apskati un iegādājies to šeit.

Garšaugu sietiņš

Noderīga lieta, kurai jau sen vajadzēja būt ikvienā virtuvē. Bagātini garšu buķeti ar dabīgiem un paša izvēlētiem garšaugiem. Tāpat kā tējas sietiņš, šis mazais virtuves palīgs rūpējas, lai, gatavojot buljonu, vārot zupu vai gatavojot mērci vai sautējumu, varam pievienot garšu, bet pēc tam no ēdiena nav "jāzvejo" ārā garšas devēji – piemēram, ķiploku daiviņa, timiāns, lauru lapas u.tml.

Mūsu draugi

Kalendārs

Ir 2024. gada 24. februāris 15:15
Vārda dienas svin Diāna, Dina, Dins

Partneri

Atrodi mūs Facebook

tw fb